Muzejska postavka “Upoznaj Poslanika a.s.” u Sanskom Mostu | Foto

U organizaciji Medžlisa Islamske zajednice Sanski Most, u subotu  23. septembra 2017. godine, u prostorijama Stare gradske vijećnice, svečano je otvorena muzejska izložba “Upoznaj Allahovog poslanika, Muhammeda a.s.”.
Izložba je otvorena u subotu u 10:00 h i tom prilikom se prisutnima obratio autor izložbe dr. Esmir Halilović, kao i glavni imam MIZ Sanski Most Husein ef. Kovačević koji je izložbu svečano proglasio otvorenom.
Izložba je u Sanskom Mostu posjetiocima bila dostupna tri dana (23. – 25.09.) i posjetilo ju je nešto više od 1000 posjetioca.

Kako je izgledalo u Sanskom Mostu pogledajte na fotografijama. 2 Obraćanje glavnog imama MIZ Sanski Most
Huseina ef. Kovačevića  na otvaranju izložbe.

Obraćanje autora izložbe doc. dr. Esmira M. Halilovića.

Detalji svečanog otvaranja izložbe “Upoznaj Poslanika a.s.”

Nakon što je izložba svečano proglašena otvorenom
autor izložbe je prisutne proveo kroz izložbu i pojasnio njen sadržaj.57 8 9 10 11 12
Nakon svečanog otvaranja izložbe autor izložbe dr. Esmir Halilović je zvanice i goste
proveo kroz postavku muzeja i detaljno im pojasnio izložbeni sadržaj.

Autor izložbe grupama posjetioca iznosi detalje
iz Poslanikovog s.a.v.s. životopisa.

Afan Abazović jedan od stručnih vodiča muzeja Allahovog Poslanika
sa posjetiocima izložbe tokom pojašnjavanja bogatog sadržaja izložbene postavke.

Harun Hasić jedan od stručnih vodiča muzeja Allahovog Poslanika

Par fotografija za vrijeme trajanja izložbe.