NOVA IZLOŽBA | SKOPLJE, MAKEDONIJA

savs-zenica-658x439

Muzej Allahovog Poslanika, alejhiselam ide, uz Božiju pomoć, ka 4. državi i 14. gradu, Makedoniji i Skoplju na Vardaru. Pratite naš putopis sa našeg novog putovanja.

Izložba Muzeja se održava u Cifte Hamamu u Skoplju od petka do ponedjeljka u terminu od 10:00 do 19:30.

DOBRO DOŠLI, EHLEN VE SEHLEN, da zajedno učimo i saznamo nešto novo i ponovimo i prisjetimo se onog što znamo o životu najboljeg, najčasnijeg i najplemenitijeg Allahovog roba koji je kročio Zemaljskom kuglom, o životu našeg voljenog resula Muhammeda s.a.v.s.

“Dugo sam putovao preko te zemlje Rumelije i vidio sam dosta lijepih gradova i bio sam zapanjen Allahovim blagoslovima, ali nijedan me nije nadahnuo i obradovao toliko kao nebeski grad Skoplje, kroz koji protiče rijeka Vardar”
– Dildžer Zade, osmanski putopisac, 17. vijek